Ramirent ir aktīvs!

No šodienas līdz novembra beigām visi Ramirent Baltic darbinieki var piedalīties aktivitāšu maratonā, kuram ir divi virzieni – pirmais būt aktīviem, tādā veidā darot labu sev, un otrs – sniegt savu personīgo ieguldījumu labdarībā.

“Aktivitātes ir svarīgas gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai. Un ieguldījums sabiedrībā ir daļa no Ramirent vērtībām,” komentējot kampaņu, saka izpilddirektors Heiki Onton. Uzņēmumā Ramirent par svarīgām tiek uzskatītas tēmas, kas saistītas ar darbinieku labklājību,  ģimenes un darba dzīves balansu. Kā nākamais solis šajā ceļā šodien sākas Ramirent darbinieku aktivitātes izaicinājums, kuram ir nozīmīgs mērķis labdarībā.

“Aktivitātes kampaņu organizējam Ramirent organizācijās Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un moduļu rūpnīcā, un rezultāti ir salīdzināmi kopējā aplikācijā,” skaidro H. Onton. Papildus ikviena cilvēka veselībai un labklājībai, Ramirent ziedos labdarībai 1 eiro par katriem 10 000 darbinieku noietiem soļiem. Pēc trīs mēnešu kampaņas soļi tiek summēti un katrā valstī tiks atbalstītas vietējās labdarības organizācijas atbilstoši savāktajām naudas summām.

Ramirent ir saņēmis starptautisko Great Place to Work sertifikātu. Ramirent Baltic darbinieki aktīvi iesaistījušies kustības akcijā un saskata to kā personisku labumu, iespēju būt konkurētspējīgiem savā starpā un iespēju dot savu ieguldījumu labdarībā. Katrs solis ir svarīgs!