Mājas / Produkti / Dārza tehnika / VADA IEGULDĪŠANAS, TRANŠEJU RAKŠANAS IEKĀRTA / VADU IEKLĀŠANAS MAŠĪNA BENZĪNA
VADU IEKLĀŠANAS MAŠĪNA BENZĪNA
Produktam nav vērtējumu.
ECOTECH NT60

Minimālais uzstādīšanas attālums no malas
300 mm
Degviela
Benzīns 98
Degvielas tvertne
1,4 L
Svars
49 kg
Cena
Nomas cena dienā
57.00 €(ar PVN: 68.97 €)
RamiRisk dienas cena:
2.85 €(ar PVN: 3.45 €)
Maksas dienas nedēļā:
7 (visas kalendāra dienas tiek iekļautas rēķinā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: VADA IEGULDĪŠANAS, TRANŠEJU RAKŠANAS IEKĀRTA
Tips: 1713660
Uzraksti atsauksmi pirmais par “VADU IEKLĀŠANAS MAŠĪNA BENZĪNA” Atcelt atbildi
ECOTECH NT60
ECOTECH NT60
Kategorija: VADA IEGULDĪŠANAS, TRANŠEJU RAKŠANAS IEKĀRTA
Tips: 1713660
Produkta informācija
| Darba dziļums | 10 - 60 mm |
|---|---|
| Minimālais uzstādīšanas attālums no malas | 300 mm |
| Darba ātrums | 36 m/min |
| Degviela | Benzīns 98 |
| Degvielas tvertne | 1,4 L |
| Degvielas patēriņš | 0,9 L/h |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Svars | 49 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Gulbenes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rīga, Skanstes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jēkabpils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jelgavas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Kuldīgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Liepājas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Rīga, Piedrujas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rēzeknes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Sāgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Saldus nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Siguldas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Ventspils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |




Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.