Mājas / Produkti / Dārza tehnika / ŽOGA UZSTĀDĪŠANAS IEKĀRTAS / Zemes urbis Makita akumulatora
Zemes urbis Makita akumulatora
Produktam nav vērtējumu.
MAKITA DG001G

Akumulators
40V 4,0Ah
Urbšanas diametrs (trauslā/cietā materiālā), max
Ø 200 mm / 150 mm
Svars
6,8 kg
Cena
Nomas cena dienā
26.63 €(ar PVN: 32.22 €)
RamiRisk dienas cena:
1.33 €(ar PVN: 1.61 €)
Maksas dienas nedēļā:
7 (visas kalendāra dienas tiek iekļautas rēķinā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: ŽOGA UZSTĀDĪŠANAS IEKĀRTAS
Tips: 1716170
Lūdzu, izvēlieties individuālos aizsardzības līdzekļus
Saistītie produkti (1)
Saistītie Produkti
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Zemes urbis Makita akumulatora” Atcelt atbildi
MAKITA DG001G
MAKITA DG001G
Kategorija: ŽOGA UZSTĀDĪŠANAS IEKĀRTAS
Tips: 1716170
Lūdzu, izvēlieties individuālos aizsardzības līdzekļus
Produkta informācija
| Akumulators | 40V 4,0Ah |
|---|---|
| Ātrums | 1400 rpm |
| Urbšanas diametrs (trauslā/cietā materiālā), max | Ø 200 mm / 150 mm |
| Izmēri (G x P x A) | 863 x 605 x 199 mm |
| Svars | 6,8 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Rīga, Skanstes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Rīga, Piedrujas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |


Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.