Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI / SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~70L
SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~70L
HILTI VC60M-X

Tvertnes tilpums
65 L
KÄRCHER NT75-2C APMETC

Tvertnes tilpums
75 L
NILFISK-ALTO ATTIX961-01

Tvertnes tilpums
70 L
Cena
Nomas cena dienā
20.00 €(ar PVN: 24.20 €)
RamiRisk dienas cena:
1.00 €(ar PVN: 1.21 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293920
Papildus aprīkojums un pakalpojumi
Papildus aprīkojums un pakalpojumi
Uzraksti atsauksmi pirmais par “SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~70L” Atcelt atbildi
HILTI VC60M-X
HILTI VC60M-X
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293920
Produkta informācija
| Jauda | 2400 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 177 m3/h |
| Vakuums | 234 Mbar / 23,4 kPa |
| Tvertnes tilpums | 65 L |
| Izmēri (G x P x A) | 578 x 448 x 882 mm |
| Svars | 24,5 kg |
Lietošanas instrukcijas
KÄRCHER NT75-2C APMETC
KÄRCHER NT75-2C APMETC
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293920
Produkta informācija
| Jauda | 2400 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 2x 266 m3/h |
| Vakuums | 254 Mbar / 25,4 kPa |
| Tvertnes tilpums | 75 L |
| Izmēri (G x P x A) | 700 x 505 x 995 mm |
| Svars | 26 kg |
Lietošanas instrukcijas
NILFISK-ALTO ATTIX961-01
NILFISK-ALTO ATTIX961-01
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293920
Produkta informācija
| Jauda | 2400 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 2x 216 m³/h |
| Vakuums | 230 Mbar / 23kPa |
| Tvertnes tilpums | 70 L |
| Izmēri (G x P x A) | 610 x 645 x 985 mm |
| Svars | 36 kg |
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbenes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzeknes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |


Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.