Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI / SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~50L
SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~50L
Produktam nav vērtējumu.
KÄRCHER NT40-1TACT TE L

Tvertnes tilpums
39 L
KÄRCHER NT45-1TACT TE

Tvertnes tilpums
43 L
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC

Tvertnes tilpums
47 L
Cena
Nomas cena dienā
20.00 €(ar PVN: 24.20 €)
RamiRisk dienas cena:
1.00 €(ar PVN: 1.21 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293860
Papildus aprīkojums un pakalpojumi
Papildus aprīkojums un pakalpojumi
Uzraksti atsauksmi pirmais par “SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~50L” Atcelt atbildi
KÄRCHER NT40-1TACT TE L
KÄRCHER NT40-1TACT TE L
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293860
Produkta informācija
| Jauda | 1200 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 140 m3/h |
| Vakuums | 230 Mbar / 23kPa |
| Tvertnes tilpums | 39 L |
| Izmēri (G x P x A) | 560 x 370 x 655 mm |
| Svars | 14,4 kg |
Lietošanas instrukcijas
KÄRCHER NT45-1TACT TE
KÄRCHER NT45-1TACT TE
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293860
Produkta informācija
| Jauda | 1200 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 226 m3/h |
| Vakuums | 254 Mbar / 24,5 kPa |
| Tvertnes tilpums | 43 L |
| Izmēri (G x P x A) | 520 x 380 x 695 mm |
| Svars | 13,3 kg |
Lietošanas instrukcijas
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC
NILFISK-ALTO ATTIX50-21PC
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293860
Produkta informācija
| Jauda | 1100 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 3600 L/min |
| Vakuums | 230 Mbar / 23 kPa |
| Tvertnes tilpums | 47 L |
| Izmēri (G x P x A) | 506 x 476 x 655 mm |
| Svars | 11 kg |
Lietošanas instrukcijas
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293860
Produkta informācija
| Kasutusvideo |
|---|
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.