Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI / AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS AUKSTA ŪDENS 1F ~3KW
AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS AUKSTA ŪDENS 1F ~3KW
Produktam nav vērtējumu.
KÄRCHER HD6-15C

Enerģijas avots
230V
Spiediens
150 bar
KÄRCHER HD6-15M

Enerģijas avots
230V
Spiediens
225 bar
Cena
Nomas cena dienā
33.00 €(ar PVN: 39.93 €)
RamiRisk dienas cena:
1.65 €(ar PVN: 2.00 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1292860
Uzraksti atsauksmi pirmais par “AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJS AUKSTA ŪDENS 1F ~3KW” Atcelt atbildi
KÄRCHER HD6-15C
KÄRCHER HD6-15C
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1292860
Produkta informācija
| Jauda | 3,1 kW |
|---|---|
| Enerģijas avots | 230V |
| Spiediens | 150 bar |
| Pievadāmā ūdens temperatūra, maks. | 60°C |
| Ūdens patēriņš | 230 - 560 L/h |
| Izmēri (G x P x A) | 360 x 375 x 925 mm |
| Svars | 29,5 kg |
KÄRCHER HD6-15M
KÄRCHER HD6-15M
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1292860
Produkta informācija
| Jauda | 3,1 kW |
|---|---|
| Enerģijas avots | 230V |
| Spiediens | 225 bar |
| Pievadāmā ūdens temperatūra, maks. | 60°C |
| Ūdens patēriņš | 560 L/h |
| Kabelis | 5,0 m |
| Izmēri (G x P x A) | 400 x 455 x 700 mm |
| Svars | 29 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Rīga, Skanstes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgavas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rīga, Piedrujas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |


Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.