Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / SŪKŅI UN PUMPJI / Iegremdējams sūknis 170 l/min
Iegremdējams sūknis 170 l/min
Produktam nav vērtējumu.
STARING STP2-480DW

Maks. uzsūkšanas augstums
10 m
Ražība
170 L/min
Spriegums
230V
Sūknēšanas augstums
0 - 11 m
Šļūtenes diametrs
Ø 25 mm
Cena
Nomas cena dienā
23.23 €(ar PVN: 28.11 €)
RamiRisk dienas cena:
1.16 €(ar PVN: 1.41 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: SŪKŅI UN PUMPJI
Tips: 1572910
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Iegremdējams sūknis 170 l/min” Atcelt atbildi
STARING STP2-480DW
STARING STP2-480DW
Kategorija: SŪKŅI UN PUMPJI
Tips: 1572910
Produkta informācija
| Maks. uzsūkšanas augstums | 10 m |
|---|---|
| Ražība | 170 L/min |
| Jauda | 0,5 kW |
| Spriegums | 230V |
| Kabelis | 10 m |
| Sūknēšanas augstums | 0 - 11 m |
| Šļūtenes diametrs | Ø 25 mm |
| Svars | 14 kg |
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |


Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.