Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / GALDA ZĀĢI/STACIONĀRIE/NOLIKT. / ŠĶĒRSZĀĢIS UN RIPZĀĢIS EL. ~50MM
ŠĶĒRSZĀĢIS UN RIPZĀĢIS EL. ~50MM
Produktam nav vērtējumu.
MAKITA LH1040F

Jauda
1650 W
Diska diametrs
Ø 260 mm (x 30 mm)
Zāģēšanas dziļums 90°
93 mm
Zāģēšanas dziļums 45°
53 mm
Cena
Nomas cena dienā
17.00 €(ar PVN: 20.57 €)
RamiRisk dienas cena:
0.85 €(ar PVN: 1.03 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: GALDA ZĀĢI/STACIONĀRIE/NOLIKT.
Tips: 1332960
Saistītie produkti (1)
Saistītie Produkti
Uzraksti atsauksmi pirmais par “ŠĶĒRSZĀĢIS UN RIPZĀĢIS EL. ~50MM” Atcelt atbildi
MAKITA LH1040F
MAKITA LH1040F
Kategorija: GALDA ZĀĢI/STACIONĀRIE/NOLIKT.
Tips: 1332960
Produkta informācija
| Jauda | 1650 W |
|---|---|
| Ātrums | 4800 rpm |
| Diska diametrs | Ø 260 mm (x 30 mm) |
| Griešanas garums 90° | 130 mm |
| Griešanas garums 45° | 130 mm |
| Zāģēšanas dziļums 90° | 93 mm |
| Zāģēšanas dziļums 45° | 53 mm |
| Izmēri (G x P x A) | 530 x 476 x 535 mm |
| Svars | 13,7 kg |
| Piezīmes | Zāģa ripa/asmens nav iekļauta iekārtas nomas cenā, to var iznomāt/iegādāties par papildus maksu. |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.