Mājas / Produkti / Dārza tehnika / KULTIVATORI UN ZĀLIENA KOPŠANAS IEKĀRTAS / ZĀLIENA SKARIFIKATORS BENZĪNA
ZĀLIENA SKARIFIKATORS BENZĪNA
Produktam nav vērtējumu.
DORMAK SC45BS

Jauda
3,8 kW
Degviela
Benzīns 98
Degvielas tvertne
2,8 L
Svars
45 kg
SABO 38-BV

Jauda
2,3 kW
Degviela
Benzīns 98
Degvielas tvertne
2,0 L
Svars
37 kg
Cena
Nomas cena dienā
44.00 €(ar PVN: 53.24 €)
RamiRisk dienas cena:
2.20 €(ar PVN: 2.66 €)
Maksas dienas nedēļā:
7 (visas kalendāra dienas tiek iekļautas rēķinā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: KULTIVATORI UN ZĀLIENA KOPŠANAS IEKĀRTAS
Tips: 1715220
Uzraksti atsauksmi pirmais par “ZĀLIENA SKARIFIKATORS BENZĪNA” Atcelt atbildi
DORMAK SC45BS
DORMAK SC45BS
Kategorija: KULTIVATORI UN ZĀLIENA KOPŠANAS IEKĀRTAS
Tips: 1715220
Produkta informācija
| Jauda | 3,8 kW |
|---|---|
| Darba platums | 450 mm |
| Savākšanas maiss | 45 l |
| Asmeņu skaits | 19 gab |
| Degviela | Benzīns 98 |
| Degvielas tvertne | 2,8 L |
| Svars | 45 kg |
Lietošanas instrukcijas
SABO 38-BV
SABO 38-BV
Kategorija: KULTIVATORI UN ZĀLIENA KOPŠANAS IEKĀRTAS
Tips: 1715220
Produkta informācija
| Jauda | 2,3 kW |
|---|---|
| Darba platums | 380 mm |
| Ātrums | 3400 rpm |
| Degviela | Benzīns 98 |
| Degvielas tvertne | 2,0 L |
| Izmēri (G x P x A) | 1320 x 550 x 1000 mm |
| Svars | 37 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |



Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.