Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / SLĪPMAŠĪNAS / MULTI INSTRUMENTS AKUMULATORA 18V
MULTI INSTRUMENTS AKUMULATORA 18V
Produktam nav vērtējumu.
MILWAUKEE M18FMT-502X
Akumulators
18V 5,0Ah
Ātrums
10000 - 20000 rpm
Asmeņa svārstību kustība
2,1°
Svars
1,9 kg
Cena
Nomas cena dienā
15.00 €(ar PVN: 18.15 €)
RamiRisk dienas cena:
0.75 €(ar PVN: 0.91 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: SLĪPMAŠĪNAS
Tips: 1172940
Uzraksti atsauksmi pirmais par “MULTI INSTRUMENTS AKUMULATORA 18V” Atcelt atbildi
MILWAUKEE M18FMT-502X
MILWAUKEE M18FMT-502X
Kategorija: SLĪPMAŠĪNAS
Tips: 1172940
Produkta informācija
| Akumulators | 18V 5,0Ah |
|---|---|
| Ātrums | 10000 - 20000 rpm |
| Asmeņa svārstību kustība | 2,1° |
| Izmēri (G x P x A) | 320 x 120 x 100 mm |
| Svars | 1,9 kg |
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbenes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rīga, Skanstes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jēkabpils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Liepājas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Mārupes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzeknes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Sāgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Saldus nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Siguldas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |
Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.