Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / SANTEHNIKAS INSTRUMENTI / AKUMULATORA LĪMES DOZATORS
AKUMULATORA LĪMES DOZATORS
Produktam nav vērtējumu.
HILTI HDE500-22

Akumulators
22V
Darba temperatūra
-17°C ... +60°C
Izmēri (G x P x A)
440 x 120 x 230 mm
Svars
3,0 kg
Cena
Nomas cena dienā
15.23 €(ar PVN: 18.43 €)
RamiRisk dienas cena:
0.76 €(ar PVN: 0.92 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: SANTEHNIKAS INSTRUMENTI
Tips: 1873960
Lūdzu, izvēlieties individuālos aizsardzības līdzekļus
Uzraksti atsauksmi pirmais par “AKUMULATORA LĪMES DOZATORS” Atcelt atbildi
HILTI HDE500-22
HILTI HDE500-22
Kategorija: SANTEHNIKAS INSTRUMENTI
Tips: 1873960
Lūdzu, izvēlieties individuālos aizsardzības līdzekļus
Produkta informācija
| Akumulators | 22V |
|---|---|
| Darba temperatūra | -17°C ... +60°C |
| Izmēri (G x P x A) | 440 x 120 x 230 mm |
| Svars | 3,0 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Rīga, Skanstes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzeknes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.