Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / DZIĻUMVIBRATORU KONVERT MOTORI / DZIĻUM VIBRATORS AKUMULATORA 2.4M
DZIĻUM VIBRATORS AKUMULATORA 2.4M
Produktam nav vērtējumu.
MILWAUKEE M18FCVN24-551

Akumulators
18V
Vibrovāles lokanās daļas garums
2,4 m
Vibrovāles diametrs
Ø 25 mm
Svars
6,5 kg
Cena
Nomas cena dienā
25.00 €(ar PVN: 30.25 €)
RamiRisk dienas cena:
1.25 €(ar PVN: 1.51 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: DZIĻUMVIBRATORU KONVERT MOTORI
Tips: 1492950
Uzraksti atsauksmi pirmais par “DZIĻUM VIBRATORS AKUMULATORA 2.4M” Atcelt atbildi
MILWAUKEE M18FCVN24-551
MILWAUKEE M18FCVN24-551
Kategorija: DZIĻUMVIBRATORU KONVERT MOTORI
Tips: 1492950
Produkta informācija
| Akumulators | 18V |
|---|---|
| Ātrums | 12500 vpm |
| Vibrovāles lokanās daļas garums | 2,4 m |
| Vibrovāles diametrs | Ø 25 mm |
| Svars | 6,5 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |
Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.