Rami risku nodrošinājums

No 01.04.2022, lai samazinātu Jūsu finansiālo atbildību saistībā ar iznomātā inventāra bojājumiem vai pilnīgu bojāeju nomas termiņa laikā, visam nomas inventāram ar inventāra Nr. automātiski pievienojam RamiRisk nodrošinājumu, kura maksa tiek noteikta piecu procentu apmērā no nomas inventāra nomas maksas dienā, aprēķinot to par visām kalendārajām dienām.


Jūs samazināsiet savas izmaksas ar RAMI Risku nodrošinājumu, gadījumos, kad iznomātais inventārs tiek bojāts vai notiek pilnīga inventāra bojāeja. RAMI Risku nodrošinājums ir ērti pieejams un vienkāršs veids, kā pasargāt sevi no neparedzētiem negadījumiem, strādājot ar nomas inventāru. Ramirent piedāvā Jums papildus drošību, kas ļaus Jums koncentrēties darbam un sniegs drošības sajūtu, ja zināsiet, ka neprognozējamos nelaimes gadījumos Jūsu izmaksas tiks samazinātas līdz maksimāli zemākajai zaudējumu summai. 


Papildus informāciju par katru nomas inventāra RAMI Risku nodrošinājuma izcenojumiem  un nosacījumiem Jums sniegs mūsu darbinieki.


Daži piemēri, kad RAMI Risku nodrošinājums ir spēkā:

  • bojājumi, kas radušies nomas inventāram pārvadāšanas laikā vai pie iekraušanas un izkraušanas;
  • bojājumi, kas radušies nomas inventāram apgāžoties vai nokrītot;
  • bojājumi ugunsgrēkā;
  • bojājumi, kas radušies objektam uzkrītot nomas inventāram.


Daži piemēri, kad RAMI Risku nodrošinājums nav spēkā:

  • bojājumu cēlonis ir likumpārkāpums vai krimināli sodāms nodarījums, (piemēram, zādzība un laupīšana);
  • bojājumi, kas radušies rupjas neuzmanības rezultātā vai aiz ļauna nolūka;
  • tīrīšanas izmaksas, kas radušās darbu veikšanas laikā, izraisot ievērojamu smērēšanos (piemēram, krāsošanas laikā, no smilšu strūklas vai citu līdzīgu darbu laikā ).


[RAMI Risku nodrošinājuma brošūra]

RAMI Risku nodrošinājuma noteikumi
[RAMI Risku nodrošinājuma noteikumi ENG]