Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI / SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~30L
SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~30L
Produktam nav vērtējumu.
HILTI VC40M-X

Tvertnes tilpums
30 L
KÄRCHER NT35-1TACT TE

Tvertnes tilpums
34 L
NILFISK-ALTO ATTIX30-21PC

Tvertnes tilpums
27 L
Cena
Nomas cena dienā
20.00 €(ar PVN: 24.20 €)
RamiRisk dienas cena:
1.00 €(ar PVN: 1.21 €)
Maksas dienas nedēļā:
6 (svētdiena netiek iekļauta, ja ierīce netiek lietota svētdienā)
Pievienot produktu grozam
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293810
Papildus aprīkojums un pakalpojumi
Papildus aprīkojums un pakalpojumi
Uzraksti atsauksmi pirmais par “SAUSAM/MITRAM PUTEKĻSŪCĒJS EL. 1F ~30L” Atcelt atbildi
HILTI VC40M-X
HILTI VC40M-X
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293810
Produkta informācija
| Jauda | 1200 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 183 m3/h |
| Vakuums | 245 Mbar / 24,5 kPa |
| Tvertnes tilpums | 30 L |
| Izmēri (G x P x A) | 560 x 370 x 655 mm |
| Svars | 14,8 kg |
Lietošanas instrukcijas
KÄRCHER NT35-1TACT TE
KÄRCHER NT35-1TACT TE
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293810
Produkta informācija
| Jauda | 1200 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 266 m3/h |
| Vakuums | 254 Mbar / 24,5 kPa |
| Tvertnes tilpums | 34 L |
| Izmēri (G x P x A) | 520 x 380 x 580 mm |
| Svars | 12,5 kg |
Lietošanas instrukcijas
NILFISK-ALTO ATTIX30-21PC
NILFISK-ALTO ATTIX30-21PC
Kategorija: TĪRĪTĀJI UN MAZGĀTĀJI
Tips: 1293810
Produkta informācija
| Jauda | 1200 W |
|---|---|
| Gaisa plūsma | 3600 L/min |
| Vakuums | 230 Mbar / 23kPa |
| Tvertnes tilpums | 27 L |
| Izmēri (G x P x A) | 390 x 380 x 570 mm |
| Svars | 10 kg |
Lietošanas instrukcijas
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Piedrujas ielas nomas punkts | Pieejams |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Pieejams |
| Saldus nomas punkts | Pieejams |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |

Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.