Mājas / Produkti / Būvniecības instrumenti / SŪKŅI UN PUMPJI / DUBĻU/ŪDENS SŪKNIS EL. 1F ~0.7KW
DUBĻU/ŪDENS SŪKNIS EL. 1F ~0.7KW
Produktam nav vērtējumu.
STARING STP3-750L

Maks. uzsūkšanas augstums
6 m
Ražība
600 L/min
Spriegums
230V
Sūknēšanas augstums
18 m
Šļūtenes diametrs
Ø 80 mm
Cena
Līgumcena
Pievienot produktu grozam
Kategorija: SŪKŅI UN PUMPJI
Tips: 1573590
Uzraksti atsauksmi pirmais par “DUBĻU/ŪDENS SŪKNIS EL. 1F ~0.7KW” Atcelt atbildi
STARING STP3-750L
STARING STP3-750L
Kategorija: SŪKŅI UN PUMPJI
Tips: 1573590
Produkta informācija
| Maks. uzsūkšanas augstums | 6 m |
|---|---|
| Ražība | 600 L/min |
| Jauda | 7,5 kW |
| Spriegums | 230V |
| Ātrums | 210 rpm |
| Sūknēšanas augstums | 18 m |
| Šļūtenes diametrs | Ø 80 mm |
| Maksimālā šķidruma temperatūra | 40°C |
| Svars | 19 kg |
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Pieejams |
| Gulbene nomas punkts | Pieejams |
| Skanstes ielas nomas punkts | Pieejams |
| Jēkabpils nomas punkts | Pieejams |
| Jelgava nomas punkts | Pieejams |
| Kuldīga nomas punkts | Pieejams |
| Liepāja nomas punkts | Pieejams |
| Mārupes nomas punkts | Pieejams |
| Rīga, Piedrujas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rēzekne nomas punkts | Pieejams |
| Sāgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Saldus nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Siguldas nomas punkts | Pieejams |
| Tukums nomas punkts | Pieejams |
| Valmieras nomas punkts | Pieejams |
| Ventspils nomas punkts | Pieejams |


Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.