Mājas / Produkti / Preces nomai / DĀRZA APRĪKOJUMS / Skrūvpāļu rokas reduktors MAX 50 CM
Skrūvpāļu rokas reduktors MAX 50 CM
Produktam nav vērtējumu.
Skrūvpāļu rokas reduktors MAX 50 CM

Piemērots pāļa diametram (max)
760 mm
Piemērots pāļa garumam (maks.)
1000 mm
Izmēri (G x P x A)
390 x 320 x 130 mm
Svars
13 kg
Cena
Līgumcena
Pievienot produktu grozam
Kategorija: DĀRZA APRĪKOJUMS
Tips: GAR250L
Uzraksti atsauksmi pirmais par “Skrūvpāļu rokas reduktors MAX 50 CM” Atcelt atbildi
Skrūvpāļu rokas reduktors MAX 50 CM
Skrūvpāļu rokas reduktors MAX 50 CM
Kategorija: DĀRZA APRĪKOJUMS
Tips: GAR250L
Produkta informācija
| Piemērots pāļa diametram (max) | 760 mm |
|---|---|
| Piemērots pāļa garumam (maks.) | 1000 mm |
| Izmēri (G x P x A) | 390 x 320 x 130 mm |
| Svars | 13 kg |
| Nomas punkts | Pieejamība |
|---|---|
| Daugavpils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Gulbenes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rīga, Skanstes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jēkabpils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Jelgavas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Kuldīgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Liepājas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Mārupes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rīga, Piedrujas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Rēzeknes nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Sāgas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Saldus nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Siguldas nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Tukuma nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Valmieras nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
| Ventspils nomas punkts | Jautājiet par pieejamību nomas punktā |
Atsauksmes
Pašlaik atsauksmju nav.