Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu apmeklētāju pieredzi un izsekotu vietņu apmeklējumus. Vairāk informācijas

Personas datu apstrāde

Saskaņā ar jauno vispārējo datu aizsardzības regulu, kura stāsies spēkā 2018. gada 25. maijā, mēs vēlamies jūs informēt par to, kā mēs izmantojam un aizsargājam jūsu personas datus, sniedzot mūsu pakalpojumus.

Mēs ļoti nopietni attiecamies pret jūsu personas datu drošību, un mums ir svarīgi, lai jūs jūtaties droši, sniedzot savus personas datus mums. Ramirent savāc, apstrādā, nodod un publicē personas datus tikai tiem mērķiem, kuri minēti Klientu Privātuma Politikā

Ramirent glabās jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams privātuma politikas aprakstītajos mērķos vai saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Mēs izmantojam saprātīgus drošības pasākumus (tostarp fiziskos, elektroniskos un administratīvos), lai aizsargātu personas datus no iznīcināšanas, ļaunprātīgas izmantošanas, pazaudēšanas, neatļautas piekļuves vai izpaušanas.

Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar šiem principiem vai  jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: privacy@ramirent.lv